از ایده تا بازاریابی جهانی – رباتی جدید به نام Ferret

آیا فقط مشتاق حضور وب خود را فرسوده کرده اید؟ آیا می خواهید به دلیل تلاش برای مطابقت با رسانه های اجتماعی در برنامه روزانه عروسی پرشور خود ، موهای خود را بیرون بیاورید؟ شما می دانید که “متخصصان” ذکر می کنند که شما باید یک حضور آنلاین داشته باشید ، که وب سایت شما اولین احساس کسب و کار شما است که به طور معمول در حال حاضر در ادمین اینستاگرام عوض در یک چهره برای مدیریت جلسه برگزار می شود ، اما شما فقط نحوه ساخت یک وب سایت را ندارید. علاوه بر این ، چه کسی می خواهد از طریق درآمد سخت به یک معلم وب بپردازد که می خواهد شما را با تکنیک مکالمه و نیکل و هزینه برای هر به روزرسانی کوچک اشتباه گرفته و شما را برای ساخت تغییر دهد؟

آژانس بازاریابی دیجیتال دلیل شماره 1 – تحسین خواهید کرد. وقتی به چیزی می چسبید ، از دیگران احترام می گذارید. هنگامی که شما از یک زمان به زمان دیگر پرواز می کنید ، به شما نگاه می شود شک و تردید دیگران ممکن است تعجب کند که شما قبل از تغییر مداوم با کسب و کار جدید چه مدت دوام می آورید!

اگر تلاش کنید نمی دانید. فرض کنید شما هر کاری انجام می دهید * – زیرا اینگونه است! هنوز نمی توانید قادر به انجام آن باشید ، کنسول wii کاملاً جدیدی از قبل بلوک های ذهنی را تنظیم کرده است. شما می توانید وسایل سودآور خود را بسازید ، آنها را به خوبی بفروشید و دیگران بخواهند آنها را برای شما بفروشند. شما می توانید انواع وب سایت ها را اداره کنید ، حتی سمینارها را برگزار کنید یا به دیگران آموزش دهید. تو می توانی.

به عنوان مثال ، اگر کسی رویاهای سالم و ثروتمند شدن با همکاران شما را ببیند ، سیگاری های دارای اضافه وزن هستند که از کار یک دقیقه اضافه کار شکایت دارند ، بنابراین من قادر هستم احتمال سلامتی و ثروتمند شدن شما را به سختی پیش بینی کنم. میلیون ها انسان هرگز به آرزوهای خود نمی رسند ، زیرا “دوستان” آنها هنگام قدم زدن به سمت اهداف خود در زندگی فرد ، به عنوان “كفش سیمانی” عمل می كنند. همانطور که اهداف خود را تعیین می کنم ، خودم را با دیگران احاطه می کنم که همان مسیری را که من در زندگی دارم طی می کنم. یک شخص واقعاً همین طرز فکر را درونی می کند ، سپس می توانید به اهداف خود در مدیریت زندگی اینستاگرام برسید.

ماهیت ایده های مدیریت زمان ایجاد عادت های خوب است. یک عادت خوب برای ایجاد تمرکز بر نتیجه گیری است. تعیین اهداف و تلاش برای دستیابی به آنها باید به یک عادت تبدیل شود. قبل از جلسه بعدی خود ، با خود فکر کنید که هدف من از توسعه مهارت یا پایان دادن به این خاص چیست؟ دوست دارم چه نتایج خاصی از دوران من داشته باشم؟ شما باید بتوانید یک درجه یک را در زمان خود قرار دهید. تعداد تولید تیزرهای تبلیغاتی واضح است که یک میلیون چیز ، تبلیغات ، کتاب ، رویدادهای رسانه ای برای این موضوع رقابت می کنند. شما باید بین آنچه و چه کسی انتقاد می کند و چه کسی نیست. این ممکن است در ابتدا کمی خشن به نظر برسد ، اما با تمرکز بر نتایج در ایجاد عادت های خود ، ممکن است خود را در طول زمان متمرکز کنید.

محتوا چیزی نیست که بخوبی نشان داده شود. این چیزی است که پس از استفاده از برچسب ها دریافت خواهید کرد. شهرت خودشان. از این رو ، تولید محتوا نمی تواند دقیقاً به همان رتبه ای برسد که محتوای نوشتن سئو SEO است.

اما صرفاً به این دلیل که اینترنت واقعاً یک روش جدید است ، گاهی اوقات ما فراموش می کنیم که از این روش های آرامش برای مقابله با استرس و خستگی “سایبری” استفاده کنیم. دفعه بعدی که یک فرد تکنولوژی آبی می کند ، منصرف شود. مبارزه نکن درعوض ، مانند کودک شوید – سرعت خود را کم کنید و لذت ببرید ، مدتی بازی کنید و کمی از شیرینی آن بخندید.