5 گل محبوب برای باغ شما

هنگام کاشت باغ س questionsالات زیادی وجود دارد که باید قبل از شروع از خود بپرسید. می خواهید کجا آن را کاشت ، آیا تجهیزات باغبانی برای این کار دارید و می خواهید باغ شما چقدر بزرگ باشد؟ چه زمانی گلها شکوفا می شوند و ارتفاع آنها چقدر است؟ اینها همه س questionsالات بسیار مهمی هستند ، اما اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که کدام نوع گل را می خواهید بکارید ، معنی آنها بسیار کم است. موارد زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و اجازه ندهید کسی به شما بگوید کدام یک را می توانید بکارید و چه چیزی را نمی توانید بکارید. باغ ها از نظر تماشایی بی نظیر و جذاب هستند زیرا هرکدام به شیوه خود بی نظیر هستند.

امکانات بی پایان گل برای انتخاب وجود دارد اما کراسولا اگر مطمئن نیستید که کدام نوع گل در باغ بهترین شکل را دارد ، به خواندن ادامه دهید و متوجه خواهید شد. در زیر لیستی از پنج نوع محبوب ترین گلهای باغ که توسط باغبانان از سراسر ایالات متحده انتخاب شده اند آورده شده است:

1. Cosmos – این گلها توانایی رشد در هرجای قد از 12 اینچ تا 4 فوت را دارند. Cosmos برای برش باغ ها بسیار مناسب است و اغلب از باغ ها انتخاب و در گل آرایی استفاده می شود.

2. گل همیشه بهار – گل همیشه بهار را می توان در رنگ های زرد ، نارنجی ، قرمز یا ترکیبی از همه رنگ ها یافت. این نوع گلها از زمان کاشت در مدت 45 تا 50 روز شکوفا می شوند و به ندرت به آب اضافی بیش از آنچه باران فراهم می کند ، نیاز دارند.

3. شکوه صبحگاهی – جلال صبحگاهی برگهایی به شکل قلب دارد و در رنگهای مختلف از جمله سفید ، آبی ، قرمز ، صورتی و اسطوخودوس موجود است. این نوع گلها قابلیت ارتفاع بیش از ده فوت را دارند.

4. Zinnia – Zinnias گلهای سنتی و قدیمی هستند که در تمام فصل دائماً شکوفا می شوند. اگر باران زیاد نباشد ، این نوع گلها به آبیاری مداوم احتیاج دارند اما سعی کنید آب را به شاخ و برگ (برگها) برسانید زیرا این امر می تواند باعث ایجاد کپک شود که می تواند به طور بالقوه باعث از بین رفتن گیاه شود.